Hakkımızda

Zeus şemsiye zorlu hava şartlarına dayanıklı mekanizması ile sizi yalnız bırakmayacak. Tasarım, kalite ve kullanışlılık Zeus’un vazgeçilmez üçlüsüdür.

Tasarımı, Türk ve yabancı tasarımcıların ortak çalışması sonucu ortaya çıkmıştır. Zeus şemsiyelerini tasarlarken, onların günlük hayatımızın bir parçası olduğu unutulmadı. Kullanışlılığını arttırmak için ıslandığında kayamayı önleyecek, tutuş rahatlığını arttıracak özel tasarım kavuçuk kaplı saplar kullanıldı. Tasarım ve kullanışlılığı arttırırken, kaliteden asla ödün verilmedi.

Kullanılan tüm malzemeler sınıfının en kalitelisidir.

Rüzgara dayanıklı mekanizmalıdır.

Zeus şemsiyeleri onlarca defa ruzgarda ters donmeye dayaniklidir. Artık şemsiyeniz ters döndüğünde yapmanız gereken onu çöpe atmak degil, manuel ve otomatik modellerde sadece eliniz ile düzeltmek. Full otomatik modellerde ise sadece açma kapama düğmesine basıp kullanmaya devam etmektir.

Zeus şemsiyelerinin kumaşında kullanılan özel kaplama sayesinde, yağmur suyu cok hızlı bir şekilde şemsiyeden akar gider. Böylece hem kumaşın yağmur suyunun emmesi ve şemsiyenin ağırlaşmasını engellemiş olur, hem de mekanizmanın ömrü uzamış olur.

Zeus şemsiye yağışlı havalarda sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır.